KONST / Litografier / Litografi 12667125
nr 1266 7125
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 28/100. Motivet: 28x38 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:56:28
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert